logo

Biz Kimiz?

1985 yılında Mahmut Gayır tarafından İzmir Fiberglass adıyla başlayan serüvenimiz, 2007 yılında gerçekleşen bayrak teslimiyle Mahmut Gayır’ın oğulları tarafından devam ettirilmektedir. Babadan oğula geçen bilgi ve birikim, tecrübe ve vizyonla birleşerek kurumsallaşma adına ilk adımlar Marmaris’in Bozburun beldesindeki imalathanemizde atılmıştır. Yetenekli ekibimizle beraber zamanın gereksinimlerine ayak uydurarak; fiber tekne, kano ve deniz bisikleti üretiyoruz. Faaliyetimiz üretimle sınırlı kalmıyor, satış ve satış sonrası destek ekibimizle koşulsuz müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinmiş bulunuyoruz.

Kalite Politikamız

Ürettiğimiz deniz aracını satın alarak kendinizi denizde bize emanet ettiğinizin bilinciyle imalathanemizden çıkan her deniz aracını CE standartlarına uygun olarak maksimum güvenlik ve sağlamlık seviyesinde üretiyoruz.

CE işareti bir ürünün; güvenlik sağlık, çevre ve tüketicinin korunması açısından sahip olması gereken asgari koşullara uygun olduğunu gösteren ve AB pazarında ürünün serbest dolaşımını sağlayan bir işarettir.

Garanti

Teknelerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Tekneler üzerinde kullanılan aksesuarlar kendi üreticisinin garanti kapsamındadır.

Neden Viyaboat?Emin olun VİYABOAT’u tercih etmek için sayısız sebebiniz var. Bizim için vazgeçilmez olan bu sebeplerden birkaç tanesini size anlatacağız.Maksimum performans ve maksimum verimli gövde yapıları

Gövde tasarımı Viyaboat’un önceliklerinden birisidir. Gövde yapısındaki her bir nokta mutlaka bir amaca hizmet etmektedir. Viyaboat, gövdenin altında, doğru sayıda, doğru konumda ve doğru ölçüde bulunan strake ları, ters açıdaki çene yapısı, uygun ‘’V’’ yapısı ve planing kanalları sayesinde seyir veya konaklama esnasında konforu fazlasıyla hissettirir.

Yapısal bütünlük ve sağlamlık

Kişiselleştirme

Zengin opsiyonel donanım seçenekleri ile Viyaboat’unuzu size özel yapıyoruz. Renk kombinasyonu olarak VİYABOAT size herhangi bir sınıflandırma getirmiyor. Siz istediğiniz opsiyonel donanımları seçiyor, renkleri hayal ediyorsunuz. Biz de hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Gerek rengi gerekse donanımları ile size özel bir VİYABOAT’a sahip olduğunuzda diğerlerinden farklı olduğunuzu hissedeceksiniz.